J.K. Rowling “Harry Potter e la camera dei segreti”

Jaah, paljutki on mu silmad näinud, aga kes oleks võinud seda ette aimata, et mu ellu saabub aeg, mil loen terve Harry Potteri raamatu valju häälega, itaalia keeles Hurmurile ette? Vähe sellest – võsuke aeg-ajalt korrigeerib mu hääldust, sest pikemate sõnade puhul panen ma rõhu peaaegu alati vale koha peale. Sisu kohta ei oskagi muud öelda, kui et ma juba teadsin filmide kaudu, mis toimub. Kõik mu kokkupuuted Harry Potteriga on toimunud itaalia keelde dubleerituna või itaalia keelde tõlgituna ning see ei aita sugugi ning ikka veel halisen ma, et kuidas on võimalik… ah ei hakka jälle pihta. Ei, ikkagi head raamatud on.

“La camera dei segreti” juurde tagasi tulles, jah, ei oska tõesti sisu kohta midagi öelda. Huvitav, lobe lugemine. Ron käis mulle pinda ja ma kogu aeg mõtlen, et mida Hermione sugune tark ja tugev naine temas leidis ja mida kõige Hermione oma eluga teha oleks võinud, kui tema kõrval seda talumatut vinguviiulit kelgu peal raskuseks poleks.

Ohverdus emaduse altarile ilmselt. Tegelikult mõnus oli koos lesida, teed juua ja lugeda niikaua kui uni murrab. Kõrval neelas Nummik kilode kaupa teisi HP raamatuid, aga vahepeal sai tal mõni enda oma läbi ja siis ta kuulas meie lugemist pealt ja üldse oli päris hubane. Pärast joonistasime Hurmuriga raamatu kaks pilti ise üles.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s